NarutoFanTurkey
Sitemize hoşgeldiniz Lütfen kayıt olunuz eyer kayıtlıysanız lütfen girşinizi yapın.

NarutoFanTurkey

Türkiyenin İlk Paylaşımcı Naruto Fan Sitesi
 
AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Naruto Shippuuden bölüm listesi (2. sezon)

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
๏z๓๏ ™
Kıng Of Freaks
Kıng Of Freaks
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Doğum tarihi : 01/12/92
Kayıt tarihi : 17/07/09
Yaş : 26
Nerden : Girdap Ülkesinin Konoha Köyünden..

Yetenekleri
Başarı Puanı:
5000/5000  (5000/5000)
Seviye:
80/80  (80/80)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
MesajKonu: Naruto Shippuuden bölüm listesi (2. sezon)   Perş. Tem. 30, 2009 1:38 pm

II. Sezon
BaşlıkYayınlandığı Tarih#
"İmkansız rüya"
"Kanawanu yume" (叶わぬ夢)
30 Ağustos 2007027
Chiyo panzehiri Sakura'ya enjekte eder ve Sasori'yi, Anne ve Baba kuklalarını kullanarak yaşayan tek yerinden, kalbinden bıçaklamayı başarır. Sasori'nin hareketsiz kalmasıyla Chiyo, neredeyse ölmüş olan Sakura'yı Diriltme Tekniği 'ni kullanarak canlandırır. Sasori ölmek üzere iken Sakura'yı kendisini yendiği için ödüllendirir ve Orochimaru'nun emrinde çalışan ajanı ile buluşacakları yeri söyler. Bu arada, Kakashi, Naruto ile birlikte Deidara'yı takip ederken, Mangekyou Şaringan'ını aktive ederek planını belli etmiş olur.
"Canlanan canavarlar"
"Yomigaeru kemono-taçi" (蘇る獣たち)
13 Eylül 2007028
Gai Takımı, kendi şahsi klonları ile dövüşmeye devam eder. Neji, takımın her bir üyesine, dövüş devam ettikçe sistematik olarak zayıf düştüklerini ve aşırı yorulduklarını söyler. İnsan olmayan klonları, oluştukları zamanda rakipleri ne kadar güçlüyse o kadar güçlüdürler. Yenilgiyi reddeden Lee, klonlarını yenmenin tek yolunun, dövüşmeye başladıkları zamandan daha güçlü hale gelmeleri olduğunu söyler. Eğitimleri ile ilgili bir anlık geri dönüşten sonra tüm üyeler sürekli daha güçlü olmaya karar verirler. Hatıraları onlara ihtiyaçları olan gücü verir ve tasarladıkları yeni tekniklerle klonlarını yenerler.
"Kakashi aydınlattı!"
"Kakaşi kaigen!" (カカシ開眼!)
27 Eylül 2007029
Gai Takımı dövüşlerini bitirdikten sonra Kakashi Takımı'nın ardından gider. Sakura ve Chiyo da yönlerini Naruto ve Kakashi'ye çevirmiştir. Mangekyou Şaringan'ı aktif olan Kakashi Deidara'nın etrafındaki uzayı, onu farklı bir boyuta yollamayı amaçlayarak, çarpıtmaya başlar. Bununla beraber, sadece Deidara'nın kolunu yoketmeyi başarır. Kakashi'nin ikinci teşebbüsü, Deidara ağaçların içinde dalınca başarısız olur. Deidara müdafaasını yitirmişken Naruto, onu kil kuşundan ayırmayı başarır ve klonları, içerisinde Gaara'nın vücudu olan kuşun gagasını alıp güvenli bir yere götürür. Bu arada Naruto, Deidara'nın üzerinde korkunç bir saldırıya başlar, fakat sonunda dövdüğü kişinin Deidara'nın kilden yedeği olduğunu keşfeder. Bu sinirli haliyle Naruto'nun tilki çakrası açığa çıkmaya başlar.
"Ânın estetiği"
"Şunkan no bigaku" (瞬間の美学)
27 Eylül 2007030
Naruto, tilkinin çakrası ile ele geçirilirken Kakashi, Jiraiya'nın çakrayı bastırmak için verdiği mührü kullanır. Gai Takımı, Neji'nin Byakugan'ı sayesinde Deidara'nın yerini bulur. Kolları olmadan doğru düzgün ne kaçabilen ne de savaşabilen Deidara, saldıranları öldürmek için kendini öldürmeye karar verir ve kil kuşundan kalanları yiyerek çok büyük bir patlama meydana getirir. Patlama, Kakashi tarafından farklı boyuta gönderilerek durdurulur. Sakura, Gaara'yı hayata döndüremeyince, grup Gaara'nın yasını tutmaya başlar. Naruto öfkesini Chiyo'ya kusunca Chiyo hayatını Gaara'yı canlandırmak için feda etmeye karar verir.
"Varis"
"Tsugareyukumono" (継がれゆくもの)
18 Ekim 2007031
Chiyo hayata döndürme tekniğini Naruto'nun yardımıyla tamamlar. Tekniği bitirmeden hemen önce, geleceğe dair görüşünü Sakura'ya ve Naruto'ya aktarır. Tekrar hayata dönen Gaara kendini, dönüşünü kutlamak için Sunagakure'den gelen şinobiler çevrili bulur. Gaara, Chiyo'nun öldüğünü keşfedince, Chiyo'nun fedakarlığı için herkesin sessizce dua etmesini ister.
"Kazekage'nin dönüşü"
"Kazekage no kikan" (風影の帰還)
25 Ekim 2007032
Dövüşünden kurtulan Deidara, kayıp kolunu aramaya başlar. Bu arada, Zetsu ve Akatsuki'ye katılmak isteyen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], yüzüğünü almak için Sasori'nin kalıntılarını aramaktadır. Deidara, daha sonra, bu ikisini, kendi yüzüğünü ararken bulur ve Tobi'ye komik bir biçimde saldırır. Yaprak ninjaları, zaferlerinin ardından Sunagakure'den ayrılır ve bu arada Danzo da yeni takımı (Kakashi Takımı) için Sai'ye talimatlarını vermektedir. Yaprak ve kum ninjaları, Chiyo'nun mezarının başında saygılarını sunduktan sonra Gaara ve Naruto el sıkışarak ayrılır. Gai diğer ninjaların bakışlarında bihaber, yorgun Kakashi'yi sırtına alıp koşmaya başlar.
"Yeni Hedef"
"Aratanaru tāgeto" (新たなる目標)
8 Kasım 2007033
Kakashi ve Gai Takımı Konoha'ya, eve dönerler. Kakashi hastanede dinlenirken Sakura, 5inci Hokage'ye, ölmeden önce Sasori'nin, onu yenmesine karşın ödül mahiyetinde söylediklerini aktarır. Sasori 10 gün içinde Orochimaru'nun sığınağından bir ajanla buluşacaktı. Sakura'ya söylemesinden bu yana 4 gün geçmiştir ve şimdi Sakura ve Naruto'nun yeni bir takım oluşturup araştırmaya gitmesi gerekmektedir. Naruto, etrafta dolaşırken eski arkadaşları ile karşılaşır ve yeni takımı için yardımlarını ister. Chooji'nin yardımı etmeyi kabul etmesinin ardından Shikamaru, Chooji ve Naruto bilinmeyen bir Konoha şinobisi tarafından saldırıya uğrarlar.
"Oluşum! Yeni Kakashi Takımı"
"Kessei! Şin Kakaşi han" (結成!新カカシ班)
15 Kasım 2007034
Naruto, Chooji ve Shikamaru, Sai'yi yakalamaya ve sorgulamaya girişirler fakat Sai, Naruto'ya hakaret ettikten sonra geri çekilir. Kyuubi'nin Akatsuki'nin eline düşmesinden endişelenen köy büyükleri Kakashi hala yataktayken Naruto'yu dışarı göndermeyi planladığı için Tsunade'ye meydan okurlar. Tsunade, eğer Naruto yakalanırsa köyü canıyla koruyacağına söz verir fakat yine de Danzo'nun, Sai'yi Kakashi Takımı'na eklemesi konusunda baskı görür. Tsunade, ayrıca, Kakashi'nin yerine geçici olarak, ANBU üyesi olan Yamato'yu yerleştirir ve gözünü Sai'nin üzerinden ayırmaması konusunda uyarır. Naruto ve Sakura sonunda, yeni takım üyeleri ile buluşur ve Naruto, Sai'nin, takımın bir parçası olduğunu görünce sinirlenir.
"Gereksiz hareket"
"Gadatensoku" (画蛇添足)
22 Kasım 2007035
Sai, Naruto ve Sakura'yı aşağılarken Yamato, Kakashi takımının geçici liderliğini üstlenir. Gitmeye hazırlanırken Sai bir Kök şinobisinden Danzo'nun gizli emirlerini içeren bir zarf alır ve Sakura da Tsunade ile görüşmektedir. Jiraiya daha sonra Kakashi'nin hastane odasında Tsunade ve Yamato ile buluşur ve Yamato'ya, Naruto'nun içindeki şeytan tilki ile ilgili ayrıntıları açıklar, dört kuyruk ortaya çıktığında Naruto'nun onu nasıl göğsünden yaraladığını anlatır. Sonunda yeni Kakashi Takımı, Akatsuki'nin ajanını yakalayıp Sasuke hakkında bilgi toplama görevleri için ayrılır.
"Sahte gülümseme"
"İtsuwari no egao" (偽りの笑顔)
29 Kasım 2007036
Yeni Kakashi Takımı Cennet ve Dünya köprüsü için yola çıkar. Aynı takımda beş dakika geçirmelerinin ardından, Sai, Sasuke ile ilgili şakalar yapmaya başlayınca Sai, Sakura ve Naruto birbirlerine girer. Sonuçta Yamato, takım çalışmalarını geliştirmeleri gerektiğine karar verir ve Mokuton tekniğini kullanarak, iyi davranmazlarsa içine hapsetmekle tehdit ettiği ahşap bir kafes oluşturur. Yamato'nun, geceyi kafeste geçirmek veya kaplıcaya gitmek arasında verdiği ultimatom üzerine takım, bağlarını kuvvetlendirmek için kaplıcaya gitmeye karar verir. Bu çabaya rağmen Naruto, hala Sai'den nefret etmektedir ve Sai'den gelen birkaç aşağılayıcı söz takım ilişkilerini daha da kötüleştirir.
"Başlıksız"
"Mudai" (無題)
29 Kasım 2007037
Sakura, nehir kenarında Sai'nin resim çizdiğini görür ve Sai'nin artistik kabiliyetinin yanısıra çizdiği hiçbir resme isim vermediğini keşfeder. Naruto ve Sakura, Sai'nin tiksindirici kişiliğinin ardındaki nedeni farketmeye başlarlar. Kaplıcalardan sonra takım, ajan ile buluşmak için köprüye doğru yola çıkar. Yamato, tuzaklardan şüphelenir ve anayoldan ayrılarak ormana girer. Gece, kamp için Yamato, Mokuton jutsusu ile iki katlı bir ev oluşturur. Bu evin içinde takım, planlarını kurmaya başlar.
"Benzetim"
"Şimyurēşon" (模擬戦闘訓練)
6 Aralık 2007038
Naruto, onun ve Sakura'nın itirazlarına rağmen Sai ile eşlenirken Sakura da Yamato'yu desteklemesi için görevlendirilmiştir. Yamato, Naruto ve Sai'nin becerilerini ve takım çalışmasını ölçüp değerlendirmek için casus buluşmasının canlandırmasını yapar ve kendisi de casus rolünü üstlenir. Naruto, Yamato'ya saldırırken hata yapınca Sai, Naruto'yu hareketsiz kılar ve Yamato'yu yakalamaya tek başına gider. Naruto, bir takım arkadaşı gibi davranmadığı için Sai'ye sinirlenir fakat eğer onunla çalışmak Sasuke'yi geri getirmeye yardım edecekse birlikte çalışmaya karar verir. Sai, Sakura'ya, hiçbir hissi olmadığını ve ne demek istediklerini birazcık olsun anlamadığını açıklar. Daha sonra grup köprüye gitmek için hazırlanır.
"Cennet ve Dünya Köprüsü"
"Tençikyō" (天地橋)
13 Aralık 2007039
Hiruko'nun ahşap taklidini oluşturduktan sonra Yamato, kendini Sasori'nin kılığında gizler ve casusla buluşmaya gider. Yamato'ya Orochimaru'nun şu anki sığınağının yerini söyleyen casusun, Orochimaru'nun sağ-kolu Kabuto Yakushi olduğu ortaya çıkar. Başlangıçta Kabuto'yu takip ederek gelip Kabuto'ya saldırıyormuş gibi görünen Orochimaru, görüşmeyi bozar; Kabuto, Yamato'ya saldırır ve aslında Orochimaru'ya tamamen sadık olduğu ortaya çıkar. Orochimaru; Naruto, Sakura ve Sai'yi saklanıp görüşmeyi izledikleri yerden çağırır ve takımla dövüşmek için hazırlanmaya başlar.
"Dokuz-Kuyruk serbest kaldı"
"Kyūbi kaihō!!" (九尾解放!!)
20 Aralık 2007040
Yamato işareti verir vermez Naruto ve diğerlerin Orochimaru ve Kabuto'nun beklediği köprüye gelirler ve Naruto'nun çakrası Dokuz-Kuyruklu Tilki'nin çakrası ile birlikte kaynamaya başlar. Orochimaru ona sataştıkça ve kızdırmaya devam ettikçe Naruto, yavaş yavaş, daha fazla kuyruk çıkarır. Bu arada Yamato, Jiraiya'nın Naruto'yu kaç kuyruk ile gördüğünü söylemesini hatırlar. Jiraiya, neler olduğunu ve Naruto'nun Kyuubi formunda iken nasıl davrandığını daha ayrıntılı bir şekilde anlatır.

_________________


Plaja gittiğinizde deniz dalgalı ise;
"Önemli değil, Zaten bizde dalga geçmeye gelmiştik."

”Geçenlerde bir tanesi: ‘Allah rızası için şu dilsize bir sadaka’ diyerek yolumu çevirdi.”
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://narutofanturkey.yetkin-forum.com
๏z๓๏ ™
Kıng Of Freaks
Kıng Of Freaks
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Doğum tarihi : 01/12/92
Kayıt tarihi : 17/07/09
Yaş : 26
Nerden : Girdap Ülkesinin Konoha Köyünden..

Yetenekleri
Başarı Puanı:
5000/5000  (5000/5000)
Seviye:
80/80  (80/80)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
MesajKonu: Geri: Naruto Shippuuden bölüm listesi (2. sezon)   Perş. Tem. 30, 2009 1:39 pm

"Çok gizli görev başlıyor"
"Gokuhi ninmu sutāto" (極秘任務スタート)
20 Aralık 2007041
Naruto'nun siniri gittikçe artmaktadır ve Kabuto'dan gelen bir saldırı teşebbüsünü kolayca karşılayarak onu uzağa fırlatır. Naruto'nun saldırısı yüzünden Kabuto, Sakura'ya çarpıp onu yere devirir. Orochimaru, Naruto'nun daha da fazla sinirlenişini izlemektedir. Naruto sonunda -Sakura'nın kaymasına neden olarak- Cennet ve Dünya Köprüsü'nü yıkar. Sakura'yı kurtarmak yerine Sai, Naruto ve Orochimaru'yu, çizdiği bir kuş ile takip eder. Yamato, onu son saniyede kurtarır ve dövüşten geri kalmamak için ağaçtan klonunu oluşturur. Sonunda dört kuyruk görünür ve Dokuz-Kuyruklu'nun minyatür bir versiyonu, Naruto'nun vücudunu ele geçirerek kendini gösterir.
"Orochimaru, Jinçūriki'ye karşı"
"Oroçimaru tai Jinçūriki" (大蛇丸VS人柱力)
10 Ocak 2008042
Dört-kuyruklu formdaki Naruto, Sai'nin ve Yamato'nun ağaç klonunun ona yaklaşmasını önleyen ve çevresini yerle bir eden inanılmaz bir güçle Orochimaru'ya saldırmaya başlar. Orochimaru'nun saldırılarının büyüklüğü bile etkisiz kalır fakat Naruto, Orochimaru aldığı yaralardan yenilenerek kurtulmayı başardığı için onu öldüremez. Bu arada, Kabuto, Sakura ve Yamato'ya doğru ilerleyerek Sasori'nin öldüğünü öne sürer. Orochimaru sonunda Naruto'yu ağzından bıçaklamayı başarır ve Sakura korkuyla tepki verir.
"Sakura'nın gözyaşları"
"Sakura no namida!!" (サクラの涙)
17 Ocak 2008043
Kabuto, Naruto'nun durumunun, Sasuke'yi geri getirmek konusundaki ümitsizliğinin bir sonucu olduğu yorumunu yapar ve Sakura, Naruto'nun, Sasuke'yi geri getirmek için geçmişte verdiği sözleri hatırlar. Ağlamaya başlar ve Naruto'ya doğru yaklaşır fakat Naruto'nun ilgisi ona dönünce Sakura'yı yaralar. Yamato mokuton jutsuyu kullanarak daha fazla zarara yol açmadan Naruto'yu bağlar. Konoha ninjalarının Orochimaru'nun düşmanı olmadığını çünkü onların da Akatsuki'ye karşı savaştığını neden göstererek Kabuto, Sakura'yı iyileştirir. Yamato, 1inci Hokage'nin yeteneklerini kullanarak Naruto'yu zorla normal haline döndürür. Bu arada, Danzo'dan bir mesaj getiren Sai, Orochimaru ile karşılaşır. Orochimaru da Sai'yi kılıcıyla delip geçerek cevap verir.
"Dövüşün halleri"
"Tatakai no tenmatsu" (戦いの顛末)
24 Ocak 2008044
Kaptan Yamato, şeytan tilkinin çakrasını baskılayabilmek için birinci Hokage'nin çakrasını kullanır ve Naruto, normale döner, fakat şiddetli yaraları vardır. Sakura onu iyileştirmeye başlar ama tıbbi ninjutsunun, yaraları üzerinde çok az bir etkisi olduğunu belirtir. Orochimaru'nun kılıcının, Sai'nin bir klonunu parçaladığı anlaşılır. Gerçek Sai ortaya çıkar, Orochimaru ile görüşür ve ona Danzo'dan bir mektup verir. Sai daha sonra Orochimaru ve Kabuto ile birlikte ayrılır fakat Kaptan Yamato'nun ağaç klonu onları yakından izler. Naruto kendine gelir ve ne olduğunu merak eder. fakat Sakura ona gerçeği söylememeye karar verir. Buluşma noktasına varırlar ve Sai'nin geride bıraktığı resim kitabını bulurlar. Yamato, Danzo'nun Orochimaru ile işbirliği yaparak Konoha'yı yıkıp yeniden kurmak isteyebileceğini söyler.
"İhanetin sonuçları"
"Uragiri no hate" (裏切りの果て)
31 Ocak 2008045
Kabuto, Kaptan Yamato'nun klonunu hissettikten sonra onu yavaşlatacak gizli tuzaklar içeren ve Sai'ye benzeyen sahte bir ceset oluşturur. Naruto, Şeytan Tilki'nin çakrasını kullanmasından dolayı tamamen iyileşememiştir ve Yamato da, eğer onlara ayak uyduramazsa geride bırakılacağını söyler. Naruto, görevini tamamlamaya ve takımı yavaşlatmamaya kararlıdır. Bununla beraber Kakashi Takımı, Sakura'nın yaralarının tamamen iyileşmediği ortaya çıkınca, mola vermek zorunda kalır. Daha sonra Kaptan Yamato bu fırsatı Naruto ile yalnız konuşmak için kullanır ve ona Sakura'yı inciten kişinin Naruto'nun kendisi olduğunu açıklar. Naruto, Yamato'nun söyledikleri karşısında şok olur.
"Tamamlanmamış sayfa"
"Mikan no pēji" (未完の頁)
7 Şubat 2008046
Naruto sonunda önceden tanık olduğu yıkımın nedenini anlar. Yamato, Naruto'ya, şeytana güvenmemesini çünkü Naruto'nun, şeytanın korkunç çakrasına dayanabilecek kadar güçlü olduğunu söyler. Sai, dinlenirken kitabını kaybettiğini farkeder. Kakashi Takımı, Sai'nin kitabını inceler ve (her iki tarafından da okunabilen) kitabın, farklı yollar izleyerek ortada buluşan iki çocuğun hikâyesini işlediğini farkederler. Herbir sayfada çocuklar yeni biri ile savaşırlar ve her seferinde düşmanın zırhını ve silahlarını bir sonraki sayfada kullanırlar. İki çocuğun buluşması gerekn sayfalar tamamlanmamıştır. Yamato'nun ağaç klonunun onları oraya kadar izlediğini farketmeyen Orochimaru'nun grubu, üslerine ulaşır. Sai bir an Sasuke'nin silüetini ve gözlerini görür ve onun, Naruto ve Sakura'nın aradıkları adam olduğunu farkeder.
"Gizlice giriş! Zehirli yılanın ini"
"Sennyū! Dokuhebi no ajito" (潜入!毒蛇の巣窟)
14 Şubat 2008047
Sai, Sasuke ile karşılaşır ve Şaringan'ından onu korkutan dondurucu bir bakış alır. Sasuke'ye Sakura ve Naruto'nun ümitsizce onu geri getirmeye çalıştıklarını söyler fakat Sasuke bunu dikkate almaz ve Orochimaru'ya, söz verdiği yeni tekniği öğretmesi için ısrar eder. Sai, Orochimaru'ya, içinde Konoha'nın ANBU'su hakkında bilgiler ve isimler bulunan bir zarf verir. Yamato, Sakura ve Naruto'ya, sığınağın içinde iken onları takip edebileceği, içinde kendi çakrası olan tohumlar verir ve kaplıcaları ziyaret ettikleri sırada Sai'nin kıyafetleri ve yiyeceğine koyduğu tohumla onu buraya kadar takip edebildiklerini açıklar. Kabuto, tekrar ihtiyaç duyulana kadar Sai'yi odasına kilitler ve Sai, taşıdığı parşömenlerden bir bingo kitabı çağırır. Yamato, Orochimaru'nun sığınağına tünel açmak için bir jutsu kullanır ve Naruto ve Sakura ile beraber ferkedilmeden Sai'nin odasına ulaşırlar.
"Bağlar"
"Tsunagari" (つながり)
21 Şubat 2008048
Yamato ve takım, Sai'nin odasına girip de onunla karşılaştıkları sırada, Kabuto da yavaş yavaş oraya doğru gelmektedir. Aldığı emirleri artık yerine getiremeyeceğini anlayınca Sai, Kakashi Takımı'na, oraya Konoha'nın yıkımına yardım etmek için geldiğini aynı zamanda da Orochimaru'ya karşı bir ajan olduğunu açıklar. Yamato, -üyelerini, duygularını yok etmek için arkadaşlarını öldürmek zorunda bırakılan Kirigakure'nin öğrencileri gibi eğiten- "Kök"'ün sırrını açıklar. Sakura, kitabı sakladığı için Sai'nin hala hisleri olduğunu vurgulayarak Sai'ye kitabını geri verir. Sai gruba, abisi ile olan bağını anlatır ve Kabuto, boş bir odaya girer. Sonunda grup, Sai'nin ihaneti konusunda ne yapacaklarına sığınağın dışında karar verirler. Naruto, kendi bağlarını ve Sasuke'yi geri alabilmek için ne kadar ileri gidebileceğini anlatır.
"Önemli birşey"
"Taisetsu na mono" (大切なモノ)
6 Mart 2008049
Kabuto, Kakashi Takımı ile savaşır ve Sai’yi serbest bırakır. Bununla beraber, Naruto’nun Sasuke ile olan bağı sayesinde kendisinin abisi ile arasındaki bağı daha iyi anlamak Sai, ona ihanet eder. Yakalanan Kabuto, takıma, Sasuke’nin yeri hakkında belirsiz bir bilgi verir. Yamato’nun ağaç klonunu Kabuto’ya göz kulak olması için bırakan Kakashi Takımı, Orochimaru’nun sığınağına girer ve Sasuke’yi bulmak için ayrılırlar.
"Resim kitabı bir hikâye anlatıyor"
"Ehon ga kataru monogatari" (絵本が語る物語)
13 Mart 2008050
Kakashi Takımı, Sasuke’yi aramaya devam ederken Naruto, Orochimaru ile yaptığı önceki dövüşü nedeniyle birdenbire bayılır. Naruto uyanışının üzerine Sai, abisi hakkında daha fazla şey anlatmaya başlar ama Orochimaru aniden onlara saldırır. Sai aramaya devam ederken Sakura ve Yamato, Orochimaru’ya karşı Naruto’nun yardımına gelir. Sai’nin Sasuke’yi bulduğu esnada Yamato da Sai’nin bingo kitabında suikast hedefleri listesinde Sasuke’nin yer aldığını görür.
"Tekrar biraraya geliş"
"Saikai" (再開)
20 Mart 2008051
Kakashi Takımı, Sasuke’yi aramaya devam ederken, Sai, Sasuke’nin odasına yaklaşır ve onu uyandırır. Daha önce Sasuke’nin Şaringan’ı tarafından sarsılan Sai, Sasuke’yi zaptetmeye çalışır. Büyük bir patlama olur ve Sakura, Naruto ve Yamato, ona yetişir. Öncelikle Sakura, gerçek maksadını anlamak için Sai’yi engellemeye çalışır fakat eski arkadaşını görünce sersemleyip durur. Takımın diğer üyelerinin varsaydığının aksine, Sai, Sasuke’yi Konoha’ya geri götürmeyi istediğini söyler.
"Uchiha'nın gücü"
"Uçiha no çikara" (うちはの力)
20 Mart 2008052
Sasuke, Naruto’ya saldırmaya başlar ama Sai, onu engeller ancak Sasuke’nin Çidori Nagaşi tekniği ile ikisi de havaya uçar. Sakura, Sasuke’ye hücum eder fakat Yamato araya girer ve Sasuke’nin içine Çidori aşılanmış kendine özgü kılıcıyla yaralanır. Dokuz-Kuyruklu Şeytan Tilki gücüyle Naruto’yu ayartmaya çalışır fakat o reddeder. Sasuke, Naruto’nun zihninin içini Şaringan’ını kullanarak görür. Dokuz-Kuyruklu, Sasuke’nin çakrasının kendisine Madara Uchiha’yı hatırlattığını söyler, sonra Sasuke Dokuz-Kuyruklu Tilki’nin çakrasını bastırır. Dokuz-Kuyruklu Tilki, kafesine dönmeden önce Sasuke’yi, Naruto’yu öldürmemesini yoksa sonsuza kadar pişmanlık duyacağını söyleyerek uyarır.

_________________


Plaja gittiğinizde deniz dalgalı ise;
"Önemli değil, Zaten bizde dalga geçmeye gelmiştik."

”Geçenlerde bir tanesi: ‘Allah rızası için şu dilsize bir sadaka’ diyerek yolumu çevirdi.”
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://narutofanturkey.yetkin-forum.com
 
Naruto Shippuuden bölüm listesi (2. sezon)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6. Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu!
» Durum Listesi
» NXT kazananı ve NXT 2. sezonda çaylakları ve eğitmenleri

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
NarutoFanTurkey :: Naruto :: Genel :: Naruto bölüm listeleri :: Naruto: Shippuuden bölüm listesi-
Buraya geçin: