NarutoFanTurkey
Sitemize hoşgeldiniz Lütfen kayıt olunuz eyer kayıtlıysanız lütfen girşinizi yapın.

NarutoFanTurkey

Türkiyenin İlk Paylaşımcı Naruto Fan Sitesi
 
AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Naruto Shippuuden bölüm listesi (3. sezon)

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
๏z๓๏ ™
Kıng Of Freaks
Kıng Of Freaks
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Doğum tarihi : 01/12/92
Kayıt tarihi : 17/07/09
Yaş : 25
Nerden : Girdap Ülkesinin Konoha Köyünden..

Yetenekleri
Başarı Puanı:
5000/5000  (5000/5000)
Seviye:
80/80  (80/80)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
MesajKonu: Naruto Shippuuden bölüm listesi (3. sezon)   Perş. Tem. 30, 2009 1:41 pm

III. Sezon

BaşlıkYayınlandığı Tarih#
"Başlık"
"Taitoru" (題名)
3 Nisan 2008053
Orochimaru ve Kabuto, Sasuke'yi birlikte geri çekilmeye ikna ederler ve Naruto'un gözlerinden, Sasuke'yi köye geri döndürmenin başarısız olması üzerine, yaşlar akar fakat Sakura, Sasuke'yi birlikte geri döndüreceklerini söyleyerek onu rahatlatmaya çalışır. Naruto'nun takımı görevin sonuçlarını Tsunade'ye rapor eder ve Tsunade, Danzo'nun planına, özellikle de planını ilerletebilmek için gizli bilgileri sızdırmasına çok sinirlenir. Sai Danzo'dan Kakashi Takımı ile kalmak için izin ister ve Danzo da isteksizce kabul eder. Sai, artık arkadaşları olarak görmeye başladığı takımı ile bir göreve gider.
"Kabus"
"Akumu" (悪夢)
3 Nisan 2008054
Naruto, Dokuz-Kuyruklu'nun gücü ile ilgili bir kabus görür. Daha sonra, Kakashi, Naruto'ya, onu kısa sürede güçlendirecek bir eğitim hakkında bilgi verir. Lafları ziyarete gelen 10. Takım tarafından kesilir. Sai, onlarla birlikte öğle yemeğine gider ve takma adlar kullanarak arkadaş edinmeye çalışır ancak bayanların gerçekte nasıl göründüklerini duymaktan hoşlanmadıkları sonucunu çıkardıktan sonra Ino'ya "çok güzel" deyince Sakura'yı kızdırır.
"Rüzgar"
"Kaze" (旋風)
17 Nisan 2008055
Kakashi hastaneden çıkar ve Naruto'nun eğitim programına başlar. Naruto, Rüzgar-tipi çakraya sahip olduğunu öğrenir. Yamato, özel jutsusu ile eğitim alanının kurulmasına yardım eder. Ayrıca Naruto, Çoklu Gölge Eşlemesi tekniğini eğitimini hızlandırmak için kullanabileceğini öğrenir, çünkü klonlar her ne öğrenirse klonun kaybolmasıyla beraber gerçek kullanıcı da aynılarını öğrenmiş olmaktadır. Naruto ve klonlarının herbiri, eğitimin ilk adımı olarak, bir yaprak alırlar ve rüzgar çakrası ile ikiye ayırmaya çalışırlar.
"Kıvranış"
"Ugomeku" (うごめく)
24 Nisan 2008056
Naruto ve klonları, yaprakları kesmeye çalışarak çakra doğasının kullanımı üzerine çalışmaya devam etmektedirler. Bir süre denemenin ardından Naruto, kendisi gibi rüzgar-tipi olan Asuma'ya danışmaya gider. Asuma, Naruto'nun klonuna birkaç ipucu verdikten sonra Naruto bir yaprağı ikiye ayırmayı başarır. Asuma ve Yamato, takımları ile birlikte yeni görevlerine giderler. Asuma'nın, Üçüncü Hokage'nin oğlu olduğu ve Kurenai ile bir ilişkisi olduğu ortaya çıkar. Bu arada, pelerinli dört kişi bir tepenin üstünden yanmış bir köye bakarak Yaprak Köyü'nü ortadan kaldırıp Ateş Ülkesi'ni uyandırmak hakkında tartışmaktadırlar.
"Sonsuz uykunun mahrumluğu"
"Ubawareta nemuri" (奪われた永眠り)
8 Mayıs 2008057
Naruto, Sakura, Sai ve Yamato, Ateş Tapınağı'nın yakınında yeni bir görev için yola çıkarlar. Buluşacakları diğer grup belirlenen noktaya gelmeyice takım birbirinden ayrılır ve Naruto, korumaya geldikleri dört mezardan birinin üzerine takılıp tökezler. Yanlış anlaşılma yüzünden, Ateş Tapınağı'nın henüz eğitimde olan rahiplerinden biri olan ve rüzgar çakrası tekniklerini kullanan Sora ile dövüşür. Karışıklıktan sonra rahipler ve Kakashi Takımı, Ateş Tapınağı'na doğru yola çıkarlar ve Naruto orayı kabusundan hatırlar.
"Yalnızlık"
"Kodoku" (孤独)
8 Mayıs 2008058
Tapınak rahipleri, mezarlarda Ateş Ülkesi'nin feodal lordunun sadık korumalarının bulunduğunu açıklar. Naruto, Sora'nın, diğer rahiplerle atıştığını gözlemler ve bunun üzerine onun diğerlerinden ayrı durduğunu görünce incinmiş görünür. Naruto, Sora'ya meydan okur fakat durum ciddileşmeye başlayınca başka bir rahip onu durdurur. Naruto, bir zamanlar kendisinin de olduğu gibi Sora'nın, diğer rahipler tarafından nefret edildiğini anlar ve onunla arkadaş olmak ister. Naruto, Sora'yı tekrar ziyaret eder ve babasının intikamını alabilmek umuduyla rüzgar jutsusu üzerine hevesle çalıştığını görür. Daha sonra tapınağa dönerler ve başka bir mezarın daha yağmalandığı haberini alırlar.
"Yeni düşman"
"Aratana teki" (新たな敵)
15 Mayıs 2008059
Tsunade, Danzou'nun bir şeyler çevirdiğinden şüphelenir ve hakkında araştırma yapılması emrini verir. Kakashi Takımı, Chiriku ve Sora, cesetlerin kendi kendilerine hareket ettiklerini fark eder ve önlerini kesmeye çalışırlar ancak başarısız olurlar. Cesetler, düşman ninjaların liderinin aslarına düşmanı halletme emrini verdiği bir uçurumun kenarında ortaya çıkarlar. Ninjalar bölgeyi, kayalık kanyonlardan ve oyuklardan oluşan, ölümcül tuzaklarla dolu bir labirente dönüştürür. Takım üyeleri birbirinden ayrılır ve düşmanlarının karşısına çıkmaya başlarlar. Yamato, takımındaki birini hedef aldıkları için düşmanın bu organizasyonu gerçekleştirdiğini düşünür.
"Değişkenlik"
"Uitenpen" (有為転変)
22 Mayıs 2008060
Kakashi Takımı, düşman shinobi ile karşılaşmaya başlar. Yamato, rakibi Fudo'yu ölmüş gibi yaparak atlatır. Naruto'yu aramaya gönülsüz olan Sora, kendi başına çekip gider. Konoha'da Danzo, Tsunade'nin ANBU'su tarafından izlendiğini belli eder. Naruto, öpücüğü ölümcül olan ve toprak, ateş, su ve şimşek jutsularını kullanabilme yeteneği olan Fūka ile dövüşmektedir. Sai, kendisine saldıran Fuen'den kaçmayı başarır ve sonra Sakura'yı devasa bir örümcekten kurtarır ve bu arada da yaralanır. Daha sonra Sora, düşmanın lideri Furido'yu rastgele bulur ve Sora'nın, grubun hedefi olduğu ortaya çıkar.
"Bağlantı"
"Seşşoku" (接触)
29 Mayıs 2008061
Furido, Sora gerçek güçlerini serbest bırakana kadar onunla alay ederek sataşır ve Ateş Ülkesi'ni kurtarmak için dört cesedi kullanmayı planladığını söyler. Naruto, Fūka ile dövüşüne eder ve onun beş elementin hepsini kullanabildiğini öğrenir. Fūka, Naruto'yu öpmeyi başarır ve Naruto'nun çakrasını çekmeye başlar. Duyu üstü bir algıyla Naruto'nun tehlikede olduğunun farkına varan Sora, Naruto'yu kurtarmak için seğirtir. Sakura, Sai ve Yamato yardım etmek için gelirler ama Fudo ve Fuen tarafından tuzağa düşürülürler. Fūka, Naruto'nun çakrasını artık Dokuz-Kuyruklu'nunkini çekmeye başlayana kadar -ki bu onun için ememeyeceği kadar, aşırı tuhaf bir çakradır- kurutur. Chiriku takviye kuvvetlerle geldiği zaman düşman takımı geri çekilir.
"Takım arkadaşı"
"Çiimumeito" (チームメイト)
5 Haziran 2008062
Asuma'nın takımı görevlerinden döner. Sai'nin yerine alınan Sora ile birlikte Kakashi Takımı da Konoha'ya döner. Naruto, Sora'ya Konoha'yı gezdirmeye çalışır ancak Sora kendi yoluna gider. Sora, Kiba ve Choji'ye hakaret ederek kavga çıkarır ve Naruto ile Rock Lee de katılır. Shikamaru ve Asuma dövüşü durdurur. Daha sonra Asuma, Sora'ya babasını tanıdığını söyler ve babasının darbe girişiminde bulunan Korumalar'dan biri olduğu ortaya çıkar. Ayrıca Sora'ya çakra bıçağı saldırısını gösterir. Furido ve diğer ceset hırsızları Kohaku Klanı'na saldırılarına başlarlar.
"İki kral"
"Futatsu no gyoku" (二つの玉)
19 Haziran 2008063
Asuma, Naruto ve Sora'nın rüzgar çakrası eğitimlerine gözetmenlik yapar ve Sora'nın çakrasının da Naruto'nunki gibi çok güçlü olduğunu farkeder. Tsunade ve Yamato, Chiriku'dan, Sora'nın istemeyerek, Ateş Tapınağı'nı yıkan bir kazaya neden olduğunu öğrenirler. Daha sonra Asuma Sora'ya, kendi çakra bıçağıyla aynı malzemeden yapılmış bir pençe verir. Hokage'yi öldürmek isteyen Sora'nın babası Kazuma'yı Asuma'nın öldürdüğü ortaya çıkar. Ardından Furido, Sora'ya yaklaşarak babasının ölümünden Asuma'nın sorumlu olduğunu söyler ve Asuma'ya vermesi için ona bir Şogi setinden iki "kral" taşı verir. Danzo esrarengiz bir biçimde kaybolur. Eğitim alanında Naruto, fırlattığı çakra-güçlü bir kunaiyi kolayca ağacın içinden geçirip ardındaki kayayı parçalayacak kadar kızgın bir Sora'yla karşılaşır.

_________________


Plaja gittiğinizde deniz dalgalı ise;
"Önemli değil, Zaten bizde dalga geçmeye gelmiştik."

”Geçenlerde bir tanesi: ‘Allah rızası için şu dilsize bir sadaka’ diyerek yolumu çevirdi.”
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://narutofanturkey.yetkin-forum.com
๏z๓๏ ™
Kıng Of Freaks
Kıng Of Freaks
avatar

Mesaj Sayısı : 249
Doğum tarihi : 01/12/92
Kayıt tarihi : 17/07/09
Yaş : 25
Nerden : Girdap Ülkesinin Konoha Köyünden..

Yetenekleri
Başarı Puanı:
5000/5000  (5000/5000)
Seviye:
80/80  (80/80)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
MesajKonu: Geri: Naruto Shippuuden bölüm listesi (3. sezon)   Perş. Tem. 30, 2009 1:41 pm

"Simsiyah uyarı ateşi"
"Şikkoku no noroşi" (漆黒の狼煙)
3 Temmuz 2008064
"Karanlığın kilidi"
"Ankoku no sejoo" (暗黒の施錠)
3 Temmuz 2008065
"Dirilen ruhlar"
"Yomigaeru tamaşii" (黄泉がえる魂)
10 Temmuz 2008066
"Herkesin ölümüne çabası"
"Sorezore no şitoo" (それぞれの死闘)
24 Temmuz 2008067
"Uyanma zamanı"
"Mezame no teki" (目覚めの刻)
31 Temmuz 2008068
"Ümitsizlik"
"Zetsuboo" (絶望)
31 Temmuz 2008069
"Rezonans"
"Kyoomei" (共鳴)
7 Ağustos 2008070
"Arkadaş"
"Tomoyo" (友よ)
14 Ağustos 2008071
"Yavaşça yaklaşan tehdit"
"Şinobiyoru kyōi" (忍び寄る脅威)
21 Ağustos 2008072
"Akatsuki'nin istilası"
"Akatsuki şinkou" (“暁”侵攻)
28 Ağustos 2008073
"Yıldızlı gökyüzünün altında"
"Hoşizora no moto de" (星空の下で)
4 Eylül 2008074
"Eski rahibin duacısı"
"Rōsō no inori" (老僧の祈り)
11 Eylül 2008075
"Sıradaki adım"
"Tsuginaru steppu" (次なる段階)
25 Eylül 2008076
"Tırmanan gümüş"
"Bōgin" (棒銀)
25 Eylül 2008077
"Verilen yargı"
"Kudasareta sabaki" (下された裁き)
2 Ekim 2008078

_________________


Plaja gittiğinizde deniz dalgalı ise;
"Önemli değil, Zaten bizde dalga geçmeye gelmiştik."

”Geçenlerde bir tanesi: ‘Allah rızası için şu dilsize bir sadaka’ diyerek yolumu çevirdi.”
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://narutofanturkey.yetkin-forum.com
 
Naruto Shippuuden bölüm listesi (3. sezon)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6. Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu!
» Durum Listesi
» NXT kazananı ve NXT 2. sezonda çaylakları ve eğitmenleri

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
NarutoFanTurkey :: Naruto :: Genel :: Naruto bölüm listeleri :: Naruto: Shippuuden bölüm listesi-
Buraya geçin: